KALĖDINĖ MISTERIJA „SVEIKOS KALĖDOS“

2014-12-19

Informacinis pranešimas 2014-12-19

Klaipėdos jūrininkų ligoninė ir pacientų asociacija „Onkologija.lt“ pristato:

KALĖDINĖ MISTERIJA „SVEIKOS KALĖDOS“

Gruodžio 22 dieną, 17. 30, Klaipėdos jūrininkų ligoninės kieme Kalėdos bus pasitiktos ypatingai: ligoninės laiptai virs scena, į dangų kils gražiausios advento ir Kalėdų giesmės, o dar neregėtos iliuminacijos stebuklingais nušvies aukštas vienos geriausių Klaipėdos ligoninių sienas.

Kalėdos dainuodamos ateina ir pas sergančius, ir pas sveikstančius, ir pas sveikuosius. „Mes norime su savo pacientais būti ir džiaugsme, ir varge, kad žmonės žinotų: Jūrininkų ligoninė – jų sveikatos ir gyvybės namai“, - labai rimtai sako Jūrininkų ligoninės vyriausiasis gydytojas Jonas Sąlyga.

Savo Kalėdines dovanas teiks Žvejų rūmų moterų choras „Dangė“ ir vokalistė Reda Striškaitė, šiais metais atstovausianti Klaipėdą Eurovizijos konkurse, taip pat Respublikinės D. Tamulevičiūtės premijos laureatas inovatyviausias Klaipėdos teatras „Apeironas“. Akordeoną Kalėdų proga, linkėdamas sveikatos, į rankas žada paimti ir Jūrininkų ligoninės vyriausiasis gydytojas Jonas Sąlyga – jis kartu su poete, asociacijos „Onkologija.lt“ steigėja Dalia Bielskyte, ves renginį.

Gražiausios metų šventės proga susirinkusiuosius sveikins Jūrininkų ligoninės kapelionas Saulius Stumbra.

Negalintys išeiti į gruodžio šaltį, koncertą stebės per ligoninės langus, jų žvilgsnius sušildys languose uždegtos kalėdinės žvakelės.

Jūrininkų ligoninės kolektyvas ir pacientų asociacija „Onkologija.lt“ nuoširdžiai kviečia paskutinį advento pirmadienį pasitikti su šviesa ir muzika, širdyje meldžiant sau ir savo artimui kuo stipriausios sveikatos - pabūsime, pasidžiaugsime, pasveikinsime vieni kitus, pasivaišinsime kvapnia Jūrininkų ligoninėje virta arbata ir su meile keptais kalėdiniais meduoliais – penktadienį, gruodžio 19 dieną, 11 valandą, juos keps ir gydytojai, ir ligoninės vadovai, ir pacientų organizacijų nariai.

Nuostabų kalėdinių šviesų šou, nurungsiantį net Naujametinį fejerverką pžadėjo surengti klubas “Roxy”. Ir jo vadovas Henrikas Žižys. “Roxy” taip pat rūpinsis ir renginio įgarsinimu.

„Nieko nėra svarbiau už glaudų gydytojo ir paciento ryšį. Už pasitikėjimą. O jei į šį duetą dar įsilieja tikėjimas… Tada prasideda stebuklai, – sako viena iš šventės organizatorių Dalia Bielskytė.- Ateikite, aplankykite savo artimuosius, savo gydytojus, palinkėkite visiems sveikatos ir laimės – širdingi linkėjimai visada išsipildo.“

Klaipėdos jūrininkų ligoninės ir pacientų asociacijos „Onkologija.lt“ informacija. Pranešimą PDF formatu skaitykite čia.