Klaipėdos jūrininkų ligoninėje - neregėtos muzikinės žvaigždėtos Kalėdos pacientams

2014-12-23

Žvejų rūmų moterų choro “Dangė”, teatro “Apeironas” ir džiazo vokalistės, šių metų Lietuvos Eurovizijos finalo dalyvės Redos Striškaitės dovanojamos giesmės ir dainos kilo aukštyn, virpindamos palatų langus ir už jų besiglaudžiančių žmonių širdis: “Džiaugsmingų šventų Kalėdų!”

                     Gražiausios metų šventės proga susirinkusiuosiu sveikino Jūrininkų ligoninės direktorius Jonas Sąlyga, ligoninės kapelionas Saulius Stumbra, brolis pranciškonas Benediktas Jurčys, asociacijos “Onkologija.lt” steigėja Dalia Bielskytė.

Atsiliepdami į nuširdžius sveikatos ir laimės linkėjimus, pacientai sveikintojams ir muzikantams mojo iš erdvių ligoninės balkonų.

Ligoninės darbuotojos susirinkusius kiemelyje vaišino kvapnia Jūrininkų ligoninėje virta arbata, ligoninės medikų su meile keptais ir dekoruotais kalėdiniais meduoliais. Negalinčius išeiti į kiemą palatose aplankė ligoninės direktorius Jonas Sąlyga, vyriausioji ligoninės slaugytoja ir asocicijos Onkologija atstovė Dalia Bielskytė.

“Žinau, kaip daug reiškia žmogui nuoširdus palinkėjimas. Šį kartą linkėjimai kvepėjo meduoliais ir Kalėdomis – kiekvienam po kąsnelį vilties, namų jaukumo ir sveikatos. Pirmiausia – sveikatos,” – sakė Dalia Bielskytė.

„Pirmas blynas neprisvilo. Panašu, kad turime naują tradiciją, - džiaugėsi koncertu Jūrininkų ligoninės direktorius Jonas Sąlyga, nepatingėjęs ir koncerto metu apėjęs visą ligoninę. – Muzika skambėjo iki pat septintojo aukšto! Aš tikiu, kad geros emocijos taip pat padeda mūsų ligoniams sveikti.“

 

 

Pacientų asociacijos „Onkologija.lt“ inf.

 

Daugiau informacijos:

Dalia Bielskytė  Pacientų asociacijos „Onkologija.lt“ steigėja tel. +370 611 81813