Seminaras Klaipėdoje: „Asmenybė ir onkologinė liga. Ką aš sergant galiu kontroliuoti ir kas nuo manęs nepriklauso?“

2015-11-29

Gruodžio 5 d. (šeštadienį) 14.00 val., Onkohematologinių ligonių bendrija „Kraujas“ Klaipėdoje organizuoja ir kviečia dalyvauti seminare „Asmenybė ir onkologinė liga. Ką aš sergant galiu kontroliuoti ir kas nuo manęs nepriklauso?“, kuris skirtas onkologinės ligos patirtį turintiems žmonėms - tiek pacientams, tiek jų artimiesiems.
Ar jums kada kilo tokie ar panašūs klausimai: „Ką aš dariau ne taip, kad susirgau onkologine liga?“, „Ar aš susirgau dėl patirto streso ir sunkių išgyvenimų?“, „Ar mano emocijos gali turėti įtakos vėžio plitimui ar jos daro poveikį gydymo rezultatams?“, „Ar pozityvus mąstymas man gali padėti pasveikti“, „O jeigu aš liūdėsiu ir verksiu, tai niekada nepasveiksiu?“ ir t.t.
Šio seminaro metu aptarsime ar mūsų išgyventas stresas, psichologinės krizės ir asmenybė savybės įtakoja onkologinės ligos atsiradimą ir sveikimo procesą. Peržvelgsime ką apie tai teigia moksliniai tyrimai. Aptarsime kuo skiriasi žmonės kurie yra paveikus stresui nuo tų, kurie stresui atsparūs. Nemažai dėmesio skirsime bejėgiškumo ir beviltiškumo jausmui. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad bejėgiškumo jausmas turi įtakos sveikimui ir remisijos trukmei. Apie tai ir dar daug kitų dalykų išsamiau sužinosite seminare.

Vieta: Bažnyčių g. 4 / Daržų g. 10, „Klaipėdos galerijoje“, Klaipėda.
Laikas: nuo 14.00 val. iki 18.00 val.

Seminarą koordinuoja klinikinė psichologė psichoterapeutė Sandra Birbilaitė
Norėdami dalyvauti registruokitės: sandra@kraujas.lt arba tel. 8 673 11110.
Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! LAUKIAME JŪSŲ!

Projektą finansuoja OHLB „Kraujas“ ir Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM.