Dėmesio kauniečiai!

2017-04-05

Balandžio 5 dieną, trečiadienį, 11.00 valandą, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto akademiko Z. Januškevičiaus posėdžių salėje, adresu Eivenių g. 4, profesorius Robert Thomas iš Jungtinės Karalystės skaitys viešą paskaitą visuomenei ir žurnalistams „Gyvenimo būdas susirgus vėžiu. Faktai ir įrodymai“. Kviečiame dalyvauti. Paskaita bus verčiama į lietuvių kalbą.
Prof. Robert J. Thomas turi daugiau nei 30 metų onkologinių ligų gydymo patirtį. Profesorius pasakos apie mitybos, sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo reikšmę vėžio prevencijai, gydymui, vėlesniems nepageidaujamiems reiškiniams ir pacientų gyvenimo kokybei. Profesorius R. Thomas yra knygos „Kaip gyventi susirgus vėžiu. Faktai" (Lifestyle after Cancer: The Facts) autorius, internetinės gyvenimo būdo ir onkologinių susirgimų svetainės Cancernet.co.uk ir apie sveiką gyvenseną keep-healthy.comkonsultantas medicinos klausimais. 

Daugiau informacijos apie lektorių ir renginį: http://www.kaunoklinikos.lt/kk/visos-naujienos/1014-kvieciame-i-viesa-paskaita-apie-gyvenimo-buda-susirgus-veziu